Failiem.lv izstrādā drošus, ērtus, pielāgojamus un liela apjoma datu glabāšanas risinājumus

palīdzot biznesa un privātiem lietotājiem uzglabāt, pārsūtīt, pārdot, publicēt, pārvaldīt, dublēt failus

KAS MĒS ESAM

Failiem.lv ir IT uzņēmums, kas kopš 2007. gada izstrādā mākoņu datu glabāšanas risinājumus un programmatūru gan uzņēmumiem, gan uztur platformu privātajiem lietotājiem. Uzņēmumam ir uzkrāta kompetence un zināšanas mākoņdatošanas tehnoloģiju izstrādē un pielietošanā.

PAMATVĒRTĪBAS

Ieklausāmies lietotāju vajadzībās. Meklējam vienkāršākos risinājumus. Cienām lietotājus un klientus. Katru dienu mēs veicam uzlabojumus platformā.
Make it work, then make it better

Pieredze un zināšanas

Esam izstrādājuši biznesa 24/7 liela apjoma web sistēmas un uzturam tās ikdienā. Mēs izmantojam savas zināšanas, lai programmētu datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, kas paredzēti noteiktām biznesa vajadzībām.

Platforma tiek lietota visā pasaulē

Esam starptautiski aktīvs uzņēmums. Mūsu klienti atrodas visā pasaulē. Mēs izmantojam datu centrus un satura piegādes serverus Eiropā, ASV un citās valstīs. Mēs sniedzam starptautisku klientu atbalstu angļu valodā.

atvērti partnerībai un pielāgotiem projektiem

Esam atvērti sadarbībai ar IT uzņēmumiem un meklējam vietējos izplatītājus. Ja meklējat pielāgotus datu glabāšanas un apmaiņas risinājumus, sazinieties ar mums. Mēs esam veikuši integrācijas dažādām vajadzībām.