Lietotājs no
pievienojās Failiem.lv
1TB = 99$
Mūža diska vieta
10 gadu
JUBILEJAS AKCIJA
Iegūt pastāvīgu vietu
1TB = 99$
Mūža diska vieta
10 gadu
JUBILEJAS AKCIJA
Iegūt pastāvīgu vietu
1TB = 99$
Mūža diska vieta
Pērc pastāvīgu 1TB vietu tikai par $99
Ieguvumi
Privāta diska vieta līdz 11 reizes lētāk, kā citiem mākoņservisiem
Iegūsti Failiem.lv Tokenus, kas dod diska vietu un varēsi izmantot arī Bibliotēkā
Akcijas dalībniekiem būs ekskluzīva pieeja pirmajiem apmeklēt Failiem.lv Bibliotēku
Cenu salīdzinājums
Maksā vienu reizi un ietaupi līdz $1100 par 1TB mākoņdatu glabātuvi*
Apskati video
Pērc pastāvīgu 1TB vietu tikai par $99
Biežāk uzdotie jautājumi
Vispārīgi
Tokeni
Vai tā ir pastāvīga diska vieta?
Jā, Jūs pērkat 1000GB pastāvīgas diska vietas Failiem.lv platformā par vienreizēju maksājumu.
Kāda ir atšķirība no parastā cietā diska?
Failiem.lv mākoņservisa kontu nav nepieciešams instalēt, savienot ar vadiem vai uzturēt. Tam var piekļūt no vairākām ierīcēm arī esot prom no mājām. Un tas ir drošāk, nekā izmantojot vienu disku.
Vai šī diska vieta ir privāta?
Jā, diska vieta ko Jūs pērkat ir privāta mākoņglabātuves diska vieta (un tā nav saistīta ar Failiem.lv Bibliotēku. Jūsu faili ir privāti un Jums tie nav jāpublicē vai ar tiem jādalās, ja Jūs to nevēlaties)
Vai šī diska vieta ir droša?
Jā, mēs izmantojam šifrēšanu. Jūs arī varat šifrēt savus failus pirms tie tiek uzkopēti uz servera, izmantojot mūsu Backup rīku: https://failiem.lv/backup
Kāds ir jūsu biznesa modelis?
Mēs rādam reklāmas, pārdodam Pro un Biznesa kontu abonēšanas plānus ar Premium iespējām: https://failiem.lv/storage-plans un mēs ņemam procentus no pārdotā satura transakcijām: https://failiem.lv/sell-files
Kā atšķiras Pro un Biznesa plāni?
Pro un Biznesa plānos ir iekļauts: bez reklāmas tīkliem, satura integrēšana mājas lapās, failu pārdošana, tiešās failu saites (ar trafika ierobežojumu) pirms pārslēgšanās uz P2P režīmu, vairāku lietotāju atbalsts, detalizēts konta drošības žurnāls, atbalsts, pielāgojams dizains utt.
Vai es varu izmantot Failiem.lv Backup, Sync, Windows/macOS/Android aplikācijas?
Jā, Jūs varat tās izmantot lai izveidotu šifrētas rezerves kopijas un sinhronizētu savus failus
Ārējais cietais disks ir lētāks, kāpēc labāk pirkt šo?
Mēs piedāvājam automātisku Backup programmatūru un pilnu tiešsaistes servisu, ieskaitot serverus datu centros. Tas nozīmē, ka Jūsu rezerves kopijas ir uzglabātas droši un attālināti.
Vai šis ir ierobežots piedāvājums?
"Mūža diska vieta" ir ierobežota laika piedāvājums, kas tiek piedāvāts Failiem.lv 10 gadu jubilejas ietvaros. Pašlaik lietotāji var iegādāties vairākus terabaitus diska vietas.
Kāpēc jūs to darāt?
Jo mūsu lietotāji izrādīja interesi un mēs vēlējāmies atzīmēt mūsu 10 gadu jubileju. Mums šis likās kā labs piedāvājums, ar kura palīdzību mēs arī varētu savāk līdzekļus Failiem.lv Bibliotēkas izstrādei.
Kā jūs varat šo nodrošināt ilgtermiņā?
Cietie diski kļūst arvien ietilpīgāki, uzturēšanas izmaksas kļūst mazākas un pēc pieciem gadiem šo nebūs grūti uzturēt. Papildus tam, mums joprojām ir maksas Pro un Biznesa abonēšanas plāni.
Vai jūs prasāt samaksu par augšupielādes/lejupielādes trafiku?
Mēs neprasām samaksu par augšupielādes/lejupielādes trafiku saprātīgā "personīgā" apjomā. Lai atbalstītu lielāku trafiku un joslas platumu, mēs izmantojam Peer-to-Peer lejupielādes un P2P video straumēšanas atskaņotāju, kas strādā interneta pārlūkā. Jūs varat izmēģināt kā tas darbojas šeit: https://failiem.lv/f/qqm86vv9
Kādi ir jūsu plāni nākamajiem 10 gadiem?
Mēs strādājam pie papildus funkcionalitātes uzlabojumiem un pie https://files.fm/library
Uz mūžu? Kā es varu būt drošs ka jūs nepazudīsiet pēc gada?
Failiem.lv ir darbojies jau 10 gadus un mums ir daudzi lojāli lietotāji, kas ir bijuši mums līdzās jau vairākus gadus. Mēs neplānojam beigt darbu pie šīs platformas un mēs turpinām izstrādāt ērtākus un ātrākus datu glabāšanas risinājumus mūsu produktam.
Uzglabāt failus mākonī vai cietajā diskā?
Failiem.lv mākoņservisa kontu nav nepieciešams instalēt, savienot ar vadiem vai nēsāt apkārt. Tam var piekļūt no vairākām ierīcēm arī esot prom no mājām. Un ir mazāka iespēja ka tas izslīdēs no rokām un saplīsīs.
Vai es varu šo servisu vispirms izmēģināt?
Protams, Jūs varat izveidot bezmaksas kontu šeit: https://failiem.lv/#sign_up
Kāds ir mērķis Files.fm tokeniem?
Nopirktā diska vieta ir piesaistīta Files.fm tokeniem jūsu kontā: 1 FFM tokens = 100MB.
Kas tieši ir Files.fm tokeni?
FFM tokens ir digitāls žetons (ERC20 standarta utility token), kas balstās uz Ethereum blokķēdes tehnoloģiju, kas dod Jums tiesības izmantot Failiem.lv privāto diska vietu tik ilgi, kamēr tas glabājas Jūsu makā. Nākotnē FFM tokeni varēs tikt izmantoti arī kā norēķinu vienība starp lietotājiem, izdevējiem un satura veidotājiem Failiem.lv platformā un Bibliotēkā.
Kāda man jēga no šiem tokeniem?
Jums nav nepieciešams tos pētīt un iedziļināties, ja nevēlaties. Tādā gadījumā jums vienkārši būs 1 TB pastāvīga diska vieta. Bet nākotnē Jūs varēsiet tos izmantot arī mūsu pakalpojumos, un tas var kalpot kā ērts veids, kā iepazīt tokenu un blokķēžu pasauli, ja vēlaties.
Kā es varu iegūt FFM tokenus?
Tokenus var nopirkt vai nopelnīt, izmantojot https://failiem.lv/#referral formu un palīdzot mums izplatīt šo ziņu. Nākotnē tokenus varēs arī nopelnīt, veicot noderīgus darbus platformā.
Vai jums ir referral/affiliate/bounty/airdrop programma?
Kas notiks ja es daļu no tokeniem iztērēšu? Vai visa mana diska vieta pazudīs?
Nē, kamēr vien Jūsu kontā ir tokeni, Jums būs pieejama attiecīgs apjoms ar privāto diska vietu. Piemēram, ja Jums kontā būs 9000 FFM, Jums būs pieejami 900 GB.
Dalies ar saiti
uz
Jebkurš ar saiti var apskatīt
Dalīties ar saiti:

vai nosūti saiti uz epastu: